Targi Jedyne w Swoim Rodzaju Wrocław 26-27 listopada 2022

10,00 

W Hali Stulecia we Wrocławiu

Kategoria:
10,00 
10,00 

Opis

Targi Jedyne W Swoim Rodzaju to święto rękodzieła, niespotykanego designu i utalentowanych twórców. Celem wydarzenia jest popularyzacja utalentowanych twórców, artystów z głowami pełnymi niespotykanych pomysłów oraz kreatywnych rękodzielników, którzy swoją pasję i talent przekuli w sposób na życie.

Czemu warto tam być? Spotkania z twórcami to doskonała okazja do poznania wyjątkowych, inspirujących historii i zachwytu nad niepowtarzalnymi owocami ich pracy. Na targach rzeczy wyjątkowych na każdym kroku znajdziemy zachwycające wyroby ceramiczne, biżuteryjne, spożywcze, modowe, kosmetyczne czy nawet ręcznie wykonane przedmioty codziennego użytku. Dla każdego coś dobrego, a wszystko to najwyższej jakości i po prostu – jedyne w swoim rodzaju!

 

SWEX są jedynymi w swoim rodzaju targami brandów streetwearowych. To miejsce, w którym streewear spotyka się z flexem, tworząc przestrzeń dla niezależnych marek i klasycznych modowych zakupów. Odejście od bezosobowego online’u? Teraz to możliwe!

Dla odwiedzających SWEX jest szansą na odkrycie undergroundowych brandów, poczucia niezwykłego klimatu streetwearu i poznania modowej alternatywy dla mass marketu. Targi stawiają przede wszystkim na unikatowość i najwyższą jakość, a na samym wydarzeniu spotkać można najciekawsze marki z całej Polski.

 

C-Art Days to prawdziwe święto sztuki i przestrzeń, w której spotykają się zarówno artyści-plastycy z całej Polski, ale także – a może przede wszystkim – sami odbiorcy sztuki. To możliwość nie tylko wyrażenia siebie, ale także niekończących się dyskusji o procesie twórczym i inspirujących pracach.

Ideą C-Art Days jest więc nie tylko stworzenie platformy dla mniej znanych artystów, którzy dopiero zaczynają swoją drogę, ale także wykreowanie miejsca do swobodnej dyskusji na temat roli sztuki w życiu każdego z nas. To możliwość – zarówno dla twórców, jak i dla odbiorców – na spojrzenie na świat z nieco innej perspektywy.

 

Strefa Lotnego Festiwalu Piwa wyjątkowa indoorowa edycja LFP to gratka nie tylko dla miłośników kraftowego piwa, ale także dla tych, którzy chcą poznać nowe smaki. Małe browary rzemieślnicze mogą pochwalić się nie tylko ogromną pasją do piwa, ale także ciekawą i często pomysłową ofertą trunków 😉